17689.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
3 db regény: Marlitt: Aranyos Erzsike; Herman Ottóné: Évike; Tutsek Anna: Vidorka, Új élet. Vászonkötésben, példányonként változó, kissé kopott állapotban.