17702.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 200 HUF
11,14 EUR, 12,00 USD
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet.; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két gerinc kopott, a gerincek kissé foltosak.