18563.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Kiszely Mária: Cosima. Wagner Richardné - Liszt Cosima élete. Bp.,1948,Bárd Ferenc és Fia. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.