18516.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp.,1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.