18539.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,1908,Révai, 258+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, foltos gerinccel.