18578.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 800 HUF
12,73 EUR, 13,71 USD
Németh László: Móricz Zsigmond /Tanulmány/ Bp., 1943, Turul. /,,Jövő" Ny./. 118 l, 8 t. Kiadói félvászon kötésben, eredeti papír védőborítóval, mely csak enyhén sérült.