18562.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Székely Menyhért: Művészsors. Elbeszélések. Monor, 1926, Popper Ernő, 87 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.