17705.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Tempel der Liebesfreuden. Wiesbaden, (1963), Reichelt-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Számozott, 691. számú példány.