Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2029911
17120
355
Books: Gastronomy and Gardening
Gyulay-Kállay: A rizstermesztés gyakorlati kézikönyve. Bp., é.n. Szerzői. Kiadói egészvászon kötésben. 141p Egészoldalas illusztrációkkal. Ritka!
1947150
17121
355
Szegedi szakácskönyv. h. n., é. n., n. n. Címlapja hiányzik, részben kijáró lapokkal, sérült félvászon kötésben, feltehetőleg az első kiadás. 2029504
17122
355
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, egy kijáró lappal. 2024578
17123
355
Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1913, Athenaeum, 484 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel 2028475
17124
355
2027982
17125
355
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfnerm, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, az utolsó lap kijár.
2029982
17126
355
Kertészeti kézikönyv. Kertésztanulók és kezdők számára. Bp.,1943, Országos Magyar Kertészeti Egyesület. Átkötött félvászon-kötés,
2028584
17127
355
Rayman János-Dr. Tomcsányi Pál: Gyümölcsfajták zsebkönyve. Bp.,1967, Mezőgazdasági. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. 2029908
17128
355
A csiperkegomba tenyésztése. (Champignon.) A különböző gyakorlati módszerek ismertetése. Petrinyi S. nyomán teljesen átdolgozott III. kiadás. Bp., én., Magyar Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.+Az ehető és a mérges gombák. Vasárnapi Könyv. 1923. I. évf. 24. füzet. Bp., Athenaeum, 16 p. 2028273
17129
355
Benedek Pál-Manninger Sándor-Virányi Sándor: Megporzás mézelő méhekkel. Bp.,1976, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 2011689
17130
355
Starker, Elise. Hygienisches Kochbuch. Dresden, 1920. Köhler, Egészvászon kötésben 1910762
17131
355
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Bp., 1989, Minerva. Az 1936. évi kiadás (Bp., Váncza és társa) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF