Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 65

Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott gerinccel, sérült, hiányos papírborítóval.
17132.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása. Angóragyapjú feldolgozása. Bp., é.n.,Szepes és Társa. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
17133.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Varró Aladár Béla: Magyar fűszeres növények termelése, gyűjtése, alkalmazása. Bp.,1999,Black & White. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17134.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Osztrovszkyné Dr. Németh Ágnes: Gyümölcs, zöldség a konyhában. Növényvédelem és kertészet. 1939.
17135.

Rufpreis:
900 HUF
2,39
2,57
De Giovannini Rudolf: Útmutató gyógynövénygyűjtők és váltók részére. Bp.,1941, Urányi István, 224 p. + 16 t. (Színes képek.) Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17136.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva.Modern műbőr kötésben,
17137.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Ich kann kochen. Das Kochbuch für Alle. Hrsg. von Erich Urban. Berlin,(1920), Verlag Ullstein. Szöveg közti fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17138.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Vegyes könyvtétel, nyomdászat és írás témában, 5 db:   Magyar rajzolóművészek. Szerk.: Pérely Imre. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége, 167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.  Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp.,1941, Magyar Nyomdászok Társasága,(Pesti Lloyd Nyomda), 300 p. Kiadói papírkötés.  Linotype. Technikai szakkönyv gépszedők számára. Užhorod, 1922, Szlovenszkói és Kárpátaljai Grafikai Munkások Egyesület - Typographia Szakkör Užhorodi Fiókja, 218+6 p. Kiadói egészvászon-kötés.   Sipos András: A budavári nyomdász. A borítólapot Imre Gábor (1890-1976) iparművész tervezte. Kecskemét, 1942, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.   Kováts Alajos: A magyar szépírás. Módszeres tanmenet a magyar írás tanításához. Függelékül a német, rond és gótírás abc-éi. Bp.,1930, Merkur-ny., 32 p. IV. kiadás. Kiadói papírkötés.
17139.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Koche auf Vorrat! 1. Bändchen: Obst, Gemuse, Pilze, Obst- und Beeren-Säfte, Mus, Marmelade, Kraut, Gelee und Latwerge. Öflingen,(1911), J. Weck. Német nyelven. 9. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17140.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Húsételek. Szerk.: Dibás Gabriella, Takácsi-Nagy Klára. Ford.: Sárközy Judit. Bp., 2007, Readers Digest Kft. Kiadói kartonált papírkötés+Teljes tápértékű reformkonyha. Receptek és vál.: Veronika Müller. Bp.,1991, Burda. Kiadói kartonált papírkötés.
17141.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Zöldfűszerek a konyhaművészetben. Szerk.: Joanna Farrow. Ford.: Bódis Barbara, Prajda Noémi. Bp., 2005, Jószüveg Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17142.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Vegyes könyvtétel, 6 db:  Häckl J. Vilmos: Arab konyha. Bp., 1985, Minerva. Kiadói papírkötés.;  Bokor Judit: Finn konyha. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés.; Juhász Gábor: Olasz konyha magyar módra. Bp.,1989, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.; Marosi Lászlóné: A kínai konyha. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kartonált papírkötés.; Nemzetközi Konyha. Kínai ételek. Szerk.: Verhóczki István. Bp., 2002, Pallas Antikvárium. Kiadói papírkötés.; Főzőkanállal hazán kívül. Összeáll.: Lénárt Vera, Pákozdi Judit. Bp.,1985, IPV. Kiadói papírkötés.
17143.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF