De Giovannini Rudolf: Útmutató gyógynövénygyűjtők és váltók részére. Bp.,1941, Urányi István, 224 p. + 16 t. (Színes képek.) Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
Ich kann kochen. Das Kochbuch für Alle. Hrsg. von Erich Urban. Berlin,(1920), Verlag Ullstein. Szöveg közti fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Vegyes könyvtétel, nyomdászat és írás témában, 5 db:
Magyar rajzolóművészek. Szerk.: Pérely Imre. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége, 167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp.,1941, Magyar Nyomdászok Társasága,(Pesti Lloyd Nyomda), 300 p. Kiadói papírkötés.
Linotype. Technikai szakkönyv gépszedők számára. Užhorod, 1922, Szlovenszkói és Kárpátaljai Grafikai Munkások Egyesület - Typographia Szakkör Užhorodi Fiókja, 218+6 p. Kiadói egészvászon-kötés.
Sipos András: A budavári nyomdász. A borítólapot Imre Gábor (1890-1976) iparművész tervezte. Kecskemét, 1942, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
Kováts Alajos: A magyar szépírás. Módszeres tanmenet a magyar írás tanításához. Függelékül a német, rond és gótírás abc-éi. Bp.,1930, Merkur-ny., 32 p. IV. kiadás. Kiadói papírkötés.