https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 65
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1968836
17168
355
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblánál sérült kötéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1917437
17169
355
0
3200
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1956806
17170
355
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Gerencsér Miklós: Mezei műhelyek. Bp.,1981,Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1957144
17171
355
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1959883
17172
355
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés.
Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1904457
17173
355
0
4000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1577655
17174
355
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1918630
17175
355
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1904676
17176
355
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Domokos János: Dísznövénytermesztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.+
Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1809553
17177
355
0
8000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1834364
17178
355
0
3600
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1780307
17179
355
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Enesei Dorner Béla: A kereskedelmi trágyák történelme, gyártása és használata. Bp.,[1925],Athenaeum, 508 p. Harmadik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti képekkel. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse