17179.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Enesei Dorner Béla: A kereskedelmi trágyák történelme, gyártása és használata. Bp.,[1925],Athenaeum, 508 p. Harmadik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti képekkel. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.