4 800 HUF
12,73 EUR, 13,71 USD
Marczali Henrik: A legújabb kor története 1825-1880. Bp., 1892, Révai, 963 p. Első kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, apró sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.