A Chok l'Yisrael két kötete: Sefer Bereshit; Sefer Dvarim. h. n., é. n., Books Export Enterprises Ltd. A vilniusi Romm-féle kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, jó állapotban.
Fanny Neuda: Stunden der Andacht : Ein gebet- und Erbauungsbuch für Israels Frauem und Jungfrauen zur öffentlichen und häuslichen Andacht, sowie für alle Verhältnisse des weiblichen Lebens. Prague, 1871, Wolf Baicheles, VIII+152 p. Nyolcadik kiadás. Német nyelven. Kopott félvászon-kötésben.
Széfer Chájjím. Héber olvasó- és gyakorlókönyv vallásoktatás céljára. Szerk.: Weisz Pál - Grosz Ernő. 1. köt.: Gyakorló rész. Debrecen, 1941, Liebermann Testvérek. Kicsit laza papírkötésben, egyébként jó állapotban.
4 db judaika könyv - Likuté Szichot, a lubavicsi rebbe, Menáchem M. Schneerson beszédeinek gyűjteménye; Benedek István Gábor: A komlósi tóra; Farkas László: Mózes; A mohácsi zsidóság története. Kötetenként változó kötésben és állapotban.