Saly Lajos (szerk.): A budapesti m. kir állami rnedőrség főkapitányságnak és kerületi kapitányságainak rendőri útmutatója. Bp., 1926. 232p + reklámok. Enyhén sérült papírborítékban
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp., 1934, Révai. A szerző dedikációjával Nyírő Gyula orvos részére. Kicsit laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, ("Jókai" Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval.Illusztrált félvászon-kötésben
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Kissé kopott borító, II. kötet újrakötve
Ivan Ivanovics Oreusz: Oroszország a magyarok ellen 1849. Ford., sajtó alá rendezte és a bevezető tanulmányt írta: Rosonczy Ildikó. Bp.,2002,Balasssi. Kiadói kartonált papírkötés.