Achille Cazin: Les Forces Physiques. A. Jahandier szövegközti illusztrációival. Bibliothéque des Mervilles. Paris, 1869, L. Hachette et C. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, foltos.
Dr. Regöly-Mérei Gyula: Az ősemberi és későbbi emberi maradványok rendszeres kórbonctana. Függelékban: Dr. Csáki László: A palaeopathologiai leleltek származási korának meghatározása rádióaktív C14-izotóp segítségével. Palaeopathologia. II. kötet. Bp., 1962, Medicina, 228 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 700 példányban.
Elementa matheseos purae in usum academiarum per Regnum Hungariae et provincias eidem adnexas. Pars I. Elementa Algebrae. Buda, 1828, Typ. Reg. Univerist. Hungaricae, XII+250 p. Latin nyelven. Kopottas kartonált papírkötésben, ceruzás bejegyzéssekkel.
Magyarország Állatvilága. Fauna Hungariae 7 kötete (XVI. kötet. 1., 8. (2x 1965, 1980), 11., 14., 15. F. füzet.) Dr. Gozmány László: Lepkék - Lepidoptera (1965.), Dr. Kovács Lajos: Araszolólepkék. I. Geometridae I. (1965), Dr. Vojnits András: Araszolólepkék I. - Geometridae I. (1980), Dr. Gozmány László: Nappali Lepkék - Diurna. (1968, hiányos borítóval, 192 p.), Dr. Vojnits András-Dr. Uherkovich...
Dr. E. Jacobi: Atlas der Hautkrankheiten mit Einschluss der Wichtigsten Venerischen Erkankungen für Praktische Artze und Studierende. I. band. Berlin-Wien, 1913, Urban-Schwarzenberg. Német nyelven. Színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
Magyar orvosi vademecum. I. kötet. Szerk.: Dr. Nékám Lajos és Dr. Kétly László. Bp.,1902, Dobrowsky és Franke. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.