17233.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. I-II. kötet. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. Bp.,1913, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.