Antik Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2012193
11027
355
Antique
cca 1910 Berndorf talpas kosár, alpakka, jelzett, kopott, m: 25 cm, 30××24 cm 1885326
11028
355
Antique
cca 1900 Meissen hagyma mintás petróleumlámpa fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, hiányos szerkezet, porcelánon apró csorba, bura törött, m: 52 cm (71 cm) 2025928
11029
355
Antique
Jelzés nélkül: Szent Miklós. Bronz modern ikon, zománc díszítéssel, keretben, 25×22 cm
2026417
11030
355
26000
Antique
cca 1900 Ernest-Justin Ferrand után: La Forét. Puttós asztali lámpa (zsinór elvágva), spiáter márvány talapzaton, m:44 cm 2029700
11031
355
11000
Antique
cca 1900 Ezüstözött alpakka füles tálca, jelzés nélkül, poncolt és véset mintákkal, lábakkal, 33×50 cm, m:4 cm
2029764
11032
355
Antique
Jelzett (Duchin creation) ezüstözött alpakka ötágú gyertyatartó, m:25 cm 2030265
11033
355
Antique
Szecessziós ón tál, jelzett (Zinn Argentor), kopott, d:22 cm 2032239
11034
355
Antique
cca 1900 Puttós gyertyatartó, spiáter-réz, hibás, jelzés nélkül, m: 34 cm 2032353
11035
355
Antique
Antik ón tányérok ( 4db), jelzettek, páron karcolás és apró horpadás, d: 25 cm (4×)
1881267
11036
355
Antique
Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm
1776719
11037
355
28000
Antique
1863700
11038
355
38000
Antique
cca 1900 ezüst (Ag,) boros kancsó, jelzett, mesterjeggyel, gravírozott üveggel, m:19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF