5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.