30558.
355. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Münzen und Münzen mit ungarischem Münzzeichen
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "Bethlen Gábor arandukát" aranyozott Ag, jelzett utánveret (4g/0.999/22,1mm) T:BU