Ungarn Zahl der Lose: 1265
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1974649
20923
356
Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1917 Mezőtúr, Népbank, Holländer Ede, Bordács Lajos, Tóth Antal üzlete. Kiadja Borbély Gyula (ázott / wet damage)
1896234
20924
356
Hungary
Ansichtskarten
T4
1909 Mezőtúr, Berettyó folyó part részlettel, híd, csónak. Kiadja Borbély Gyula (lyukasztott / punched holes)
1781083
20925
356
Hungary
Ansichtskarten
T2
Mezőtúr, református templom és környéke. W.L. Bp. 6371. Kiadja Török Ignác
1841200
20926
356
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Mihályi, Dőry kastély (EK) 1923036
20927
356
Hungary
Ansichtskarten
T3/4
Mindszent, Vasúti vendéglő, lovaskocsi. W.L. (?) 577. (fa)
1841778
20928
356
Hungary
Ansichtskarten
T3
Miskolc, Diósgyőri m. kir. vas és acélgyár. leporellolap / leporellocard (ázott / wet damage)
1923014
20929
356
Hungary
Ansichtskarten
T2
1908 Miskolc, Erzsébet tér. W.L. (?) 6.
2041156
20930
356
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1899 Miskolc, Erzsébet tér, Kossuth szobor. Kiadja Lövy József fia (Rb)
2041158
20931
356
Hungary
Ansichtskarten
T2
1905 Miskolc, Erzsébet tér, Kossuth szobor. Kiadja Gedeon András
1974716
20932
356
3200
Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1898 Miskolc, Avas hegység és Református főgimnázium, Széchenyi utca, Városház tér, Minorita templom, Izraelita imaház, zsinagóga. Kiadja Falkenstein S. Art Nouveau, floral (kopott és kissé sérült szélek / worn and slightly damaged edges)
2041889
20933
356
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1898 Miskolc, Kossuth szobor. Verő J. és Társa kiadása
2041932
20934
356
Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1900 Miskolc, Hámori tó. Kiadja Ferenczi B. (ragasztónyom / glue marks) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF