17538.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
A Franklin Kézi Lexikona I-III. kötet. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.