17543.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Babits Mihály összes versei. I. kötet. Sajtó alá rendezte: Töröp Sophie. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borÃtóval. "A rombadÅ‘lt és újjászületett Franklin-Társulat 1. sz. kiadványa."