17029.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Horváth Tibor: Ázsia művészete. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben.