17028.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.