2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák, a felfedezők. Fordította: Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,kissé kopott borítóval.