1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.