Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 9
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2038332
17356
356
Books: Minibooks
André Kertész. Szerk.: Borbély Károly.+Szőnyi István. Vál.: Mucsi András és M. Várhelyi Vanda. Szentendre, 1984-1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Több nyelven. Kiadói javított bársony-kötés és kiadói egészvászon-kötés. 1753224
17357
356
Books: Minibooks
Vegyes minikönyv tétel: A dabasi járás fejlődése képekben; Kossuth; Pastorale; Magyar Szó; Szabó Ervin 1877; Olimpiai győzteseink (1874); Jubilánsok 1994, összesen 7 db 1963436
17358
356
Books: Minibooks
1963440
17359
356
Books: Minibooks
1962466
17360
356
Books: Minibooks
1962501
17361
356
Books: Minibooks
1962477
17362
356
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, kis kopással
1962481
17363
356
Books: Minibooks
Pastorale. Reich Károly rajzaival. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés
1962470
17364
356
Books: Minibooks
Holbein: Haláltánc. Bp.,1974, Képzőművészeti Alap. Minikönyv. Könyvtervező: Janka Gyula Nyomda: Egyetemi Nyomda, Budapest Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF