15585.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval. Megjelent 1300 példányban.