15562.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítóval.