Foto Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1930290
12795
356
Photo
1934 Vasutasok Jótékonysági Egylete székházának vételének emlékékre. Az állomány és a székház képe üvegezett keretben. 30x24 cm 2034716
12796
356
Photo
cca 1930 Ismeretlen városban lévő Olcsó Élelmiszeráruház nevű vegyesboltról készített 13 db sztereó üvegnegatív és azokról előhívott 5 db sztereókép. Az üzlet kínálata a tulajdonosokkal, nagyon érdekes képek. 2038502
12797
356
Photo
Filmfotók: Hupikék törpikék 4 db + 2 db Die das Glück suchen
1897354
12798
356
Photo
cca 1980 5 db színházi és balett előadásokat bemutató MTI fotó 25x21 cm
1999499
12799
356
Photo
Zenekar stúdióban, Magyar Központi Híradó Rt. pecséttel jelzett fotó, 16×23 cm
2042100
12800
356
Photo
Hölgyportré, kromotípia, díszes, üvegezett keretben, a keret szétjár, 18x14 cm, keret:24x20 cm 2042677
12801
356
Photo
1899 Marorsvásárhely Állami Ipari Szakiskola végzettjei és az iskola képe nagyméretű tablón, paaszpartuban. Képméret 24x21 cm Csonka Géza pecséttel jelzett fotója 2042683
12802
356
Photo
1943 Szegedi cukrászdában készített üvegezett fotó 26x43 cm
2039841
12803
356
Photo
cca 1890-1900 Eine goldene Hochzeit, Martin és Anna Gillming aranylakodalmára készült családfát formázó nagyméretű fotó kartonon, német nyelven, körbevágott, sérült, 53x39 cm. 2042712
12804
356
Photo
1942 Debrecen Református Gimnázium növendékei. 1941-1942, tablófotó, Debrecen, Hapák Fotó, üvegezett fa keretben, 23x29 cm
2042689
12805
356
Photo
1903 Aradi Polgári Önsegélyező Egylet tisztikara. Tablókép 18x24 cm Kartonon 2042692
12806
356
Photo
cca 1900 Hódmezővásárhely. gazdatiszti tanfolyam hallgatói mezőgazdasági szerszámokkal. Nagyméretű fénykép kartonon. 44x38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF