Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 300
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2040013
356
Aba jelzéssel: Aktok. Tus papír, üvegezett keretben, 25×35 cm 1978308
10001
356
Antal Irén (1903-1999): Ülő alak, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm
1978302
10002
356
Antal Irén (1903-1999): Séta, akvarell, papír, jelzett, 30×50 cm
2010706
10003
356
Alpár Sándor (1935-2004): Hazatérő juhnyáj, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16,5×22,5 cm 2042475
10004
356
Aranyosi György (1944-): Mathias Rex. Rézkarc, papír, jelzett, 31×21 cm 2017786
10005
356
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm
2042350
10006
356
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymarosi táj. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 2033008
10007
356
Ágotha Margit (1938-2015 ): Psalmus Hungaricus. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×32 cm
2023903
10008
356
Ágotha Margit (1938-2015 ): Intermediumok III (Nyitány). fametszet, merített papír. Jelzett. sorszámozott 32/100. 15×13,5 cm
2036469
10009
356
11000
Balog Marianna (1967-): Összetörve. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm
2036458
10010
356
11000
Balog Marianna (1967-): Találkozás. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×40 cm
2034807
10011
356
22000
Barabás Roland (1976-): Kommunikáció. Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), 50×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF