10039. 356. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF 37,84 EUR, 41,18 USD
0 HUF
Emőd jelzéssel: Menyecske. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk