10266. 356. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF 7,03 EUR, 7,65 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Telefonvezeték-oszlop. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván