10140. 356. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Neogrády László (1896-1962): Libapásztorlány. Olaj, karton, festék hibákkal, üvegezett hibás keretben, 20×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk