10237. 356. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Ház sarok. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk