10229. 356. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Liaison. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk