10230. 356. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
22 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások a parton. Olaj, vászon, festék hibákkal, üvegezett keretben, 35×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk