1855 Csehország. A brünni casino keresztmetszeti rajza. Lithográfia /... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/1855-Csehorszag-A-brunni-casino-keresztmetszeti-rajza-Lithografia-Czech-Republic-Brno-Plan-~II1102887
1102887
11052
356
Engravings
Beschreibung: 1855 Csehország. A brünni casino keresztmetszeti rajza. Lithográfia / Czech Republic, Brno: Plan of the Casino. Lithography 44x30 cm
: sass_melinda