Juwelen Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2034096
19180
356
14000
Jewellery
Szecessziós ezüst (Ag.) keresztelőpohár, jelzett, m: 7,5 cm, nettó 71,7 g 2038926
19181
356
Jewellery
Ezüst (Ag.) fejes kalaptű, fém szárral, jelzés nélkül, h: 19 cm, bruttó 11,5 g
2018775
19182
356
Jewellery
Ezüst(Ag) kefe, jelzett, h: 13,5 cm, bruttó: 54 g
2002792
19183
356
140000
Jewellery
Arany (Au) 14 K arany nyaklánc 18 K kapoccsal, jelzett (750) hossz: 54 cm, nettó:19,7 g 1978884
19184
356
Jewellery
3 db levél alakú ezüst (Ag.) kínai koktélos kanál (egyben szívószál), jelzett, a jó szerencse írásjelével ("fú"), h: 19 cm, nettó 26,7 g 2040416
19185
356
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálka, jelzett, mesterjeggyel, d:12 cm, nettó: 64 g
2040152
19186
356
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorszóró kanál, jelzett, h. 21 cm, nettó: 87,7 g
2039460
19187
356
Jewellery
Aranyozott ezüst bross GL jelzéssel. 6,7g 4,5 cm 1856081
19188
356
Jewellery
Ezüst keresztelőpohár díszítéssel. Horpadással 45 g / Silver christening glass 7 cm 2023884
19189
356
Jewellery
1854 Antik ezüst (Ag.) szószos kanál, jelzett, mesterjeggyel (F.K), h:27,5 cm, nettó:104 g
2004815
19190
356
22000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, nettó:130 g, h:28 cm
1933187
19191
356
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.) villa készlet ( 6db), jelzett, h: 18 cm (6×), nettó:287 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF