Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2038294
31174
356
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" Br kitüntetés füllel. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31,5mm) T:2
2006053
31175
356
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség / Bajnoki Érem - Diszkosz I. 927/8" jelzett Ag díjérem (27,73g/0.800/41mm) + Szege Sándor (1883-1945) 1931. "Magyar Testgyakorlók Köre / I. díj 1931" jelzett Ag díjérem füllel (27,21g/0.800/41mm) + 1950. "Ép testben ép lélek - Verseny Díj / 1950. Tenisz I." jelzett Ag díjérem füllel (13,92g/0.800/30mm) T:2,2-
2038152
31176
356
Numismatik
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés mellszalag nélkül (37mm) T:2 kis patina, sérült fül 2033469
31177
356
Numismatik
1919. "Vasas ne hagyd magad!" Br sapkajelvény Szign.: Sződy Szilárd (43x52mm) T:2 / Hungary 1919. "Vasas ne hagyd magad! (Ironworker do not let yourself!)" Br cap badge. Sign.: Szilárd Sződy (43x52mm) C:XF 2038154
31178
356
Numismatik
~1920-1930. "Budai Kerékpár Egylet" ezüstözött Br sport díjérem mellszalaggal (30mm) T:2 2006061
31179
356
Numismatik
1929. "Középmagyarországi Labdarúgók Alszövetsége" jelzett Ag díjérem füllel (18,86g/0.800/36mm) T:2 patina
2039560
31180
356
Numismatik
~1930. "Magyar Turista Egyesület" (?) részben zománcozott és festett Br jelvény (~45mm) T:2 2041428
31181
356
4400
Numismatik
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" zománcozott Cu jelvény (29x21mm) T:2
2038153
31182
356
Numismatik
1934. "XXV. Országos Katolikus Nagygyűlés - Actio Catholica" Br lemezjelvény (34mm) T:2
2002414
31183
356
Numismatik
1947. "Székesegyházunk újjáépül 1945-1947" fém kitűző (18x26mm) T:2 2039516
31184
356
Numismatik
1948. Gyógyszerész Br gomblyuk jelvény, a szabadságharc 100. évfordulójára (20,5x12,5mm) T:1 2040602
31185
356
Numismatik
~1950-1960. "Budapest Városi Tanács Köztisztasági Ellenőre" zománcozott Br jelvény, bőr tartószíjon (34x53mm) T:1-,2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF