11372. 356. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 400 HUF 9,02 EUR, 9,71 USD
0 HUF
Jelzett kínai madaras váza, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk