Roger de Rabutin, Comte de Bussy: La France galante, ou histoires amoureuses de la cour. Tome premier. A. Cologne (Köln), 1695, Chez Pierre Marteau, 288 p.+2 t. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
P. Ovidii Nasonis Opera, quae supersunt, ad exemplar. Nicolai Heinsii et Petri Burmanni castigata. Praemissa est Io. Georgii Walachii diatribe critica de Latinitate poetica. Lipsiae, 1730, M. G. Weidmanni, 11 sztl.+335 p. Latin nyelven. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a címképet az elülső kötéstábla belsejére kasírozták, az utolsó lap szélén kis hiánnyal.
Thomas Mann: Unordnung und frühes Leid. Berlin, (1926), S. Fischer Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Első kiadás! / Paperbinding, in case, in German language. First edition.
Gudrun Maierhof-Katinka Schröder: Sie radeln wie ein Mann, Madame. Als die Frauen das Rad eroberten. Dortmund, 1992, Ebersbach. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Titi Livii Ab urbe condita liber XXI. et XXII. Bev. Bartal Antal - Malmosi Károly, jav. Paulovics István. Bp., 1918, Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The Passion. Photography from the Movie The Passion of the Christ. Szerk.: Bonne Steffen. hn., 2004, Icon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Ajándékozási sorokkal két azonosítatlan személytől, a megjelenés napjára dátumozva, (2004. augusztus 28.)
Samuelis Strykii Continuatio tertia Usus moderni pandectarum. Halae Magdeburgiensis [Halle an der Saale], 1737, Orphanotrophium. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Soren Kierkegaard: Buch des Richters. Seine Tagbucher 1833-1855 im Auszug aus dem Danischen vom Hermann Gottsched. Jena-Leipzig, 1905, Eugen Diedrichs, 200 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félpergamen-kötés.