Dr. Majer Antal: Magyarország erdőtársulásai. (Az erdőműveléstan alapjai.) Bp.,1968, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 700 példányban.
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935 aug.-okt.). Bp., 1937, Vajna György és Társa. Első kiadás. Kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Szederjei, Ákos-Sartorius, Otto: Die Goldmedaillenhirsche Ungarns. A borító rajza Lukáts Kató munkája. Bp,1960, Terra, 459 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér fotó anyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban./ Szederjei, Ákos-Sartorius, Otto: Die Goldmedaillenhirsche Ungarns. The illustration of the paper cover by Kató Lukáts. Bp., 1960, Terra, 459 p...
Répássy Miklós: Édesvízi halászat és halgazdaság. A m. kir. földmívelésügyi miniszter kaidványa 15. sz. Bp., 1914, Pallas Részvénytársaság Nyomdája. Félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
Nagy Domokos Imre: A vadászat a festészetben. Bp., 1972, Corvina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított papír védőborítóval, jó állapotban.