F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1000022/F-Buck-Fraser-Eleven-zsakmany-Bp-1943-Dr-Vajna-es-Bokor-Egeszoldalas-fekete-feher-fotok~II1904787
1904787
17211
357
Books: Hunting
Beschreibung: F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
: turóczi_márk