Bücher: Märchen Zahl der Lose: 55
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2050530
17498
357
Books: Tales
Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. 2053652
17499
357
Books: Tales
2053617
17500
357
Books: Tales
Tobisch Irén: Csodagyöngy és más mesék. Bp., Szent István-Társulat. Félvászon kötés, széteső állapotban.
2053603
17501
357
Books: Tales
A hét holló és egyéb mesék. Az ifjúság számára fordította: Lajos bácsi. Bp., Aczél Testvérek. Félvászon kötés, laza kötéssel, viseltes állapotban.
2053640
17502
357
Books: Tales
Somfay Margit: Mégis szép az élet. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel.
2053669
17503
357
Books: Tales
Campe H. János: Robinzon az ifjúság számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött vászonkötésben, kopottas állapotban.
2048580
17504
357
Books: Tales
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani a tenger partján. Bp., é. n., Dante. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
2044671
17505
357
Books: Tales
Daudet Alfonz: A kis Izé. Egy gyermek története. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás után ford.: Borostyáni Nándor. Bp.,1883, Légrády, 1 t.+2+276+2 p.+22 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2048389
17506
357
Books: Tales
Andersen összegyűjtött meséi. A magyar ifjuságnak elmeséli Baróti Lajos. Bp., é.n., Világirodalom. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval. 2014047
17507
357
Books: Tales
2049058
17508
357
Books: Tales
Babay József: Fúró Feri furulyája. Bp., Singer és Wolfner. Róna Emy rajzaival. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
2049064
17509
357
Books: Tales
Losonczy Zoltán: Hófehérke mama lett. Bp., Palladis. Róna Emy rajzaival. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szétesett, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF