10324. 357. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF 47,75 EUR, 51,43 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, fatábla, keretben, 40×60 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk