10323. 357. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF 47,75 EUR, 51,43 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a hegytetőn. Olaj, falemez, hibás keretben, 31×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk