10310. 357. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Hullámok. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 22×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk