10254. 357. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF 29,18 EUR, 31,43 USD
0 HUF
Szántó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, hibás keretben, 53×42 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk